Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Awaria ciepłociągu – ogrzewania może nie być do środy

Do poważnej awarii ciepłociągu doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Ogrzewania i ciepłej wody pozbawieni są odbiorcy pomiędzy ulicami: Jedności Narodowej, Sikorskiego, Armii Krajowej, Belzacka, Kostromska i Słowackiego.

KLIKNIJ BY POWIĘKSZYĆ

– W nocy z 12 na 13 października nastąpiła awaria rozdzielczej sieci ciepłowniczej zlokalizowanej w terenie zieleni w okolicy bloku przy ul. Belzackiej 64 bl.2a. Niezwłocznie przystąpiliśmy do prac związanych z usunięciem awarii. – informuje – Marek Krawczyński, prezes Elektrociepłowni Piotrków. – 13 października od wczesnych godzin porannych wstrzymana została dostawa ciepła na potrzeby c.o. i c.w. do wszystkich obiektów zasilanych z komory ciepłowniczej K-9 zlokalizowanej w rejonie skrzyżowania ulic Armii Krajowej i Sikorskiego. Wystąpi brak dostaw ciepła do obiektów zlokalizowanych w kwartale ulic: Armii Krajowej, Sikorskiego, 800-lecia, Słowackiego, Kostromska, Armii Krajowej.
Przewidywany termin usunięcia awarii i wznowienia dostawy ciepła w dniu 14 października w godzinach wieczornych. Za trudności związane z brakiem ciepła przepraszamy. – dodał prezes Krawczyński.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: