GminySulejówWażne wiadomościWydarzenia

Atrakcyjna nieruchomość na sprzedaż

Zarząd Powiatu w Piotrkowie Trybunalskim ogłosił przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości po byłym domu dziecka w Sulejowie. Obiekt mieści się przy ul. Kubusia Puchatka 1. Przyszły inwestor w budynku może urządzić pensjonat lub dom seniora.

Nieruchomość położona jest wśród łąk i lasów w odległości około 2,5 km od centrum Sulejowa. Dogodny dojazd poprowadzony jest DK74 w kierunku Kielc.

Nieruchomość zawiera murowany budynek wychowawczo – oświatowym (były dom dziecka) z lokalami mieszkalnymi o całkowitej pow. użytkowej 2 005 m2,kubaturze 11 700 m3, garażem, z wydzieloną i utwardzoną komunikacją wewnętrzną (drogi, chodniki), boiskiem sportowym z utwardzoną nawierzchnią, placem zabaw, zbiornikiem p.pożarowym, zbiornikiem na olej opałowy, ogrodzeniem i oświetleniem terenu.

Cena wywoławcza dla nieruchomości wynosi 3.8 mln złotych.

Przetarg odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2021 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Dąbrowskiego 7 (sala kolumnowa), godz. 11:00. Więcej o przetargu pod numerem telefonu 44 732 88 37 lun 44 732 88 36.

3.8 4 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!