GorzkowiceWydarzenia

Apel o pomoc dla chorej Weroniki z gminy Gorzkowice

Wójt Gorzkowic Alojzy Włodarczyk spotkał się z mieszkanką gminy Magdaleną Cygan, mamą kilkumiesięcznej Weroniki, która urodziła się z wrodzoną wadą rozwojową dłoni – w jej lewej rączce brakuje kości śródręcza i paluszków.

Na spotkaniu poruszono temat wsparcia dla dziewczynki, trwa zbiórka środków finansowych na operację w Paley European Institute, dzięki której dziecko ma szansę na sprawność w rączce i normalne życie. Operacja planowana jest na styczeń 2020 roku, czasu jest coraz mniej.

– Bardzo proszę o pomoc. Weronice wystarczy tylko jedna operacja, by jej niewykształcona rączka była sprawna! Niestety, ta operacja – choć odbędzie się w European Paley Institute w Polsce – kosztuje fortunę… Jesteśmy z Weroniką same, ubezpieczyciel odmówił wypłaty środków za śmierć mojego męża, bo według dochodzenia utonął z własnej winy. Nie dam rady pomóc córeczce, nie sama… – mówi w dramatycznym apelu mama Weroniki.

MoŻna pomóc rodzinie Weroniki dokonując wpłat poprzez portal Siepomaga.pl. Wystarczy kliknąć TUTAJ. Można także wziąć udział w aukcjach charytatywnych. Wszystkie dostępne są TUTAJ.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!