SulejówWydarzenia

… ALEŻ TO BYŁ RAJD!

14 czerwca w upalny, ostatni piątek roku szkolnego, ponad 60 dzieciaków szusowało w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym na trasie Sulejów-Biała-Sulejów. O godz. 9.00 uczniowie z czterech szkół podstawowych (SP nr 1 w Sulejowie, SP nr 2 w Sulejowie, SP we Włodzimierzowie, SP w Łęcznie), pod czujnym okiem opiekunów szkolnych, w eskorcie policji oraz strażaków, wystartowali  z Placu Straży w Sulejowie do świetlicy wiejskiej w Białej.

Tu czekało na nich mnóstwo atrakcji, od zajęć przepisów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (SP nr 2), poprzez pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej (SP nr 1) , aż do konkursów i zabaw animacyjnych, zorganizowanych przez MOK w Sulejowie. Ponadto Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego przygotował wystawę stoiska edukacyjnego. Dodatkowo uczestnicy mogli się posilić słodkim poczęstunkiem, napojami oraz owocami. Konkursy z nagrodami wprowadziły atmosferę zdrowej rywalizacji oraz dostarczyły nie lada emocji.

Zwycięzcom pogratulowała i nagrody wręczyła  zastępca burmistrza Sulejowa  Małgorzata Just. Upominki oraz poczęstunek ufundował Urząd Miejski w Sulejowie, który był organizatorem imprezy. Partnerami wydarzenia byli: Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, OSP w Sulejowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie. Organizatorzy dziękują również Komendzie Miejskiej Policji w Sulejowie za eskortę.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!