Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Alarm bombowy w Urzędzie Miasta przy ulicy Szkolnej

Około 200 urzędników i klientów urzędu zmuszonych było opuścić magistrat, w związku z alarmem bombowym jaki ogłoszono w środę około godziny 11:00.

Na skrzynkę mailową Urzędu Miasta wpłynęła poczta z informacją, że w budynku znajduje się ładunek wybuchowy. – Natychmiast o tym zdarzeniu poinformowaliśmy odpowiednie służby które przybyły do urzędu. W międzyczasie ogłoszono ewakuację pracowników oraz klientów. Służby sprawdziły budynek i na szczęście okazało się, że nie ma żadnego ładunku wybuchowego. – informuje Jarosław Bąkowicz z biura prasowego piotrkowskiego magistratu.

– Mogę potwierdzić, że prowadziliśmy działania w Urzędzie Miasta przy ulicy Szkolnej. Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 11:10. Z naszych ustaleń wynika, że na skrzynkę mailową wpłynęła informacja o podłożeniu ładunku wybuchowego. Ewakuowanych było około 200 osób. Pirotechnik policyjny sprawdził budynek, i nie potwierdził, by znajdowały się w nim ładunki pirotechniczne. – mówi w rozmowie z Piotrkowskim24 st. asp. Izabela Gajewska z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.

Prawdopodobnie jeszcze dziś pracownicy urzędu złożą oficjalne zawiadomienie w tej sprawie, wtedy policja będzie poszukiwać osoby która wysłała maila.

1 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!