Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Agregaty prądotwórcze dotarły do Równego

Osiem agregatów prądotwórczych przekazał Piotrków Trybunalski dla miasta Równe na Ukrainie. Transport sprzętu dotarł do naszego partnerskiego miasta w miniony wtorek (12.13).

13 grudnia 2023 roku jest 658. dniem wojny na Ukrainie. Zza naszej wschodniej granicy codziennie dochodzą tragiczne informacje związane z nieprzerwaną agresją Rosji na naród ukraiński. W obliczu trudnej sytuacji wojennej delegacja Piotrkowa w miniony wtorek (12.13) dotarła do partnerskiego miasta Równe i przekazała niezbędne agregaty prądotwórcze. – Te urządzenia mają na celu zapewnienie dostaw energii, które szczególnie w okresie zimowym, są bardzo istotne. Społeczność Równego często boryka się z przerwami w dostawach energii elektrycznej, dlatego agregaty są im bardzo potrzebne – relacjonuje sekretarz Bogdan Munik.

– Polacy od pierwszych dni inwazji na nasz kraj wspierali nas na bardzo szeroką skalę. Dużą pomocą dla społeczności Równego wykazali się w szczególności nasi polscy partnerzy. Dziękuję za pomoc społeczności Piotrkowa Trybunalskiego. Tylko przy międzynarodowym wsparciu na pewno wygramy – napisał na profilu Facebook’owym miasta Równe sekretarz Rady Miasta Victor Shakirzyan.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!