Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Agencja się urządza

Od poniedziałku Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje klientów w nowej siedzibie. Już nie przy Wroniej, ale w biurowcu przy Kostromskiej 63 rolnicy będą załatwiać swoje sprawy.

Aktualnie trwają ostatnie prace przy adaptacji pomieszczeń. ARiMR zajmuje niemal cały budynek. Głównymi beneficjentami działań realizowanych przez Agencję są rolnicy, mieszkańcy wsi, przedsiębiorcy i samorządy lokalne. ARiMR udziela też pomocy podmiotom z sektora rybackiego.

Tagi

Powiązane artykuły

4 komentarzy

  1. Początkowo miała to być prywatna klinika lekarska bogatego syna pewnego dr. z bełchatowskiego szpitala im. papieża Jana Pawła II (na przeszkodzie stanęły przyczyny zdrowotne i oczywiście finansowe), potem mówiło się że to będzie bank… i wreszcie wiadomo, co tu będzie mieć swoją siedzibę!
    Dobrze, że obiekt nie będzie niszczał (w przeciwieństwie do niechlubnych przykładów tj. Sigmatex, Stara Octownia czy niedoszła klinika przy pl. Zamkowym i Mediatece, który stoi “goły” ponoć 25 lat), a tak wgl ma bardzo ciekawą historię: budowa rozpoczęła się w połowie 2011 i trwała b. długo… kiedy budynek był gotowy jakieś 4 lata temu, jego los okazał się niepewny, a inwestor zapewne nie miał pomysłu na zagospodarowanie! :D, 😎

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close