Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Agencja się urządza

Od poniedziałku Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje klientów w nowej siedzibie. Już nie przy Wroniej, ale w biurowcu przy Kostromskiej 63 rolnicy będą załatwiać swoje sprawy.

Aktualnie trwają ostatnie prace przy adaptacji pomieszczeń. ARiMR zajmuje niemal cały budynek. Głównymi beneficjentami działań realizowanych przez Agencję są rolnicy, mieszkańcy wsi, przedsiębiorcy i samorządy lokalne. ARiMR udziela też pomocy podmiotom z sektora rybackiego.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Przemek
Przemek
28 lutego, 2019 20:34

Ciekawe komu agencja kabze nabija i jaki czynsz…

lekarz
lekarz
28 lutego, 2019 23:26

Początkowo miała to być prywatna klinika lekarska bogatego syna pewnego dr. z bełchatowskiego szpitala im. papieża Jana Pawła II (na przeszkodzie stanęły przyczyny zdrowotne i oczywiście finansowe), potem mówiło się że to będzie bank… i wreszcie wiadomo, co tu będzie mieć swoją siedzibę! Dobrze, że obiekt nie będzie niszczał (w przeciwieństwie do niechlubnych przykładów tj. Sigmatex, Stara Octownia czy niedoszła klinika przy pl. Zamkowym i Mediatece, który stoi „goły” ponoć 25 lat), a tak wgl ma bardzo ciekawą historię: budowa rozpoczęła się w połowie 2011 i trwała b. długo… kiedy budynek był gotowy jakieś 4 lata temu, jego los okazał… Czytaj więcej »

lekarz
lekarz
Reply to  lekarz
24 stycznia, 2020 02:34

Miałem napisać: (…)która stoi! 😉

Anonimowo
Anonimowo
31 maja, 2019 08:12

Ponoć bienkowi

Polecamy

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!