Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartek (25.06) w Piotrkowie Trybunalskim. Po godzinie 13. na ulicy Pawłowskiej, kierująca Volkswagenem doprowadziła do zderzenia z drzewem.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że kobieta jechała z dużą prędkością, straciła panowanie nad pojazdem i z ogromną siłą uderzyła w przydrożne drzewo. Przód samochodu został poważnie uszkodzony. Siła uderzenia była tak duża, że z ramy pojazdu wyrwało silnik, który przeleciał na drugą stronę jezdni. To prawdziwy cud, że w tym momencie nikogo tam nie było i nie doszło do jeszcze większej tragedii.
Kierująca oraz pasażerka pojazdu zostały przewiezione do szpitala na badania.



















Polecamy