Po zimowej przerwie wznowiono prace na remontowanym odcinku ul. Wolborskiej – od ronda Pecolta do skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego. Zmiany w organizacji ruchu planowane są z początkiem kwietnia.
Na remontowanym odcinku ul. Wolborskiej wznowiono prace brukarskie. Jeszcze do niedawna, utrzymujące się ujemne temperatury nie pozwalały na wznowienie robót budowlanych. Jak informuje wykonawca prac, w ubiegłym tygodniu wykonano ponowne profilowanie kruszywa na odcinku od Ronda Pecolta do ul. Wojska Polskiego. Obecnie trwa przygotowanie podłoża do układania warstw bitumicznych.
– Jeśli warunki będą sprzyjały, planujemy układanie warstw bitumicznych jeszcze w marcu. Po ułożeniu nawierzchni, na początku kwietnia planujemy wprowadzić zmiany w organizacji ruchu – zapowiada wykonawca robót, firma Strabag sp. z o.o.
Po zakończeniu prac na odcinku ul. Wolborskiej rozpocznie się modernizacja skrzyżowania ul. Wolborskiej z ul. Wojska Polskiego oraz odcinek ul. Rakowskiej do ul. Miast Partnerskich. Zgodnie z harmonogramem zakończenie całej inwestycji planowane jest w lipcu tego roku.












Polecamy