Nadchodzące wydarzeniaPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Piknik profilaktyczny przed Mediateką – zdrowo, bezpiecznie i rodzinnie!

Rodzinny piknik profilaktyczny pod hasłem „Żyjmy zdrowo i bezpiecznie” odbędzie się w najbliższą sobotę (06.09). Zapraszają Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy „Pałacyk” oraz Pałacykowa Akademia Wolontariatu wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną.

W sobotę, 6 września, w godz. 15-18 na placu przed Mediateką w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się piknik profilaktyczny – wydarzenie promujące zdrowy styl życia, bezpieczeństwo i integrację mieszkańców.

Organizatorzy przygotowali atrakcje, animacje dla dzieci i rodzin, odbędą się warsztaty prozdrowotne i profilaktyczne, edukacyjne konkursy i zabawy, a także staną stoiska informacyjne służb i instytucji działających na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa.

Główne cele pikniku to:

  • promowanie aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania i dbałości o kondycję psychiczną,
  • edukacja w zakresie profilaktyki uzależnień i chorób cywilizacyjnych,
  • prezentacja działań służb mundurowych i ratowniczych,
  • wzmacnianie więzi rodzinnych, sąsiedzkich i aktywizacja lokalnych wolontariuszy.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie „Pałacyk” we współpracy z Mediateką 800-lecia oraz partnerami lokalnymi. Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich mieszkańców – wspólnie zadbajmy o zdrowie i bezpieczeństwo!

0 0 głosy
Oceń temat artykułu
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Polecamy

Back to top button

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x