Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Wypadek ambulansu zespołu transplantologii

Policja poszukuje sprawcy wypadku, do którego doszło minionej nocy na autostradzie A1 w okolicy Rokszyc. Kierowca TIRa doprowadził do zderzenia dwóch osobówek. Jedna z nich, to ambulans wykorzystywany w transplantologii.

16 lipca po północy dyżurny piotrkowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na autostradzie A1 w okolicy miejscowości Rokszyce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym, w nieprawidłowy sposób wykonał manewr zmiany pasa ruchu, w wyniku czego doszło do zderzenia z dwoma pojazdami osobowymi. Sprawca kolizji oddalił się z miejsca przed przyjazdem policji – informuje sierżant Edyta Daroch z KMP w Piotrkowie.

Z naszych informacji wynika, że kierujący ciężarówką podczas zmiana pasy ruchu, zahaczył osobowego Peugeota. Pojazd obróciło, i w tym momencie zderzył się on czołowo za Skodą, która w tym momencie była pojazdem uprzywilejowanym jadącym z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. Nieoficjalnie wiemy, samochód skoda, jechał po pacjenta do przeszczepu.

Policja poszukuje kierowcy samochodu ciężarowego.


5 1 głos
Oceń temat artykułu
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Polecamy

Back to top button

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x