Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Zostań przewodnikiem po Piotrkowie

Centrum Informacji Turystycznej zaprasza piotrkowskich przedsiębiorców z branży turystycznej, około turystycznej oraz innych zainteresowanych do współtworzenia, wspólnie z miastem, Miejskiego Systemu Informacji Turystycznej – czytamy w komunikacie magistratu.

Projekt ten polega na stworzeniu sieci certyfikowanych punktów informacji turystycznej w najważniejszych miejscach dla ruchu turystycznego w Piotrkowie Trybunalskim. – Firmy, które zechcą dołączyć do naszego projektu będziemy prosili o zgłoszenie pracowników na bezpłatne szkolenie na informatora turystycznego, które przeprowadzimy wspólnie z PTTK Piotrków Trybunalski – informuje Błażej Cecota, kierownik CIT.
Po ukończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu pracownik uzyska certyfikat, a firma prawo do posługiwania się znakiem „i” oraz pakiet materiałów informacyjnych dotyczących miasta i regionu. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy cit@piotrkow.pl lub telefoniczny,  44 732-60-50. Zgłoszenia przyjmujemy do 23 lutego. – Serdecznie zapraszamy – zachęca kierownik CIT.

 

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!