Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Znamy nominowanych do tytułu „Wolontariusz roku 2018”

Spośród 18 osób, specjalna komisja wybierze „Wolontariusza roku”, dodatkowo internauci wybiorą „Wolontariusza Publiczności”. Stowarzyszenie Harc ogłosiło właśnie nominowanych w tegorocznym plebiscycie.

– Sama nominacja to ogromne wyróżnienie dla każdej osoby. Gratulujemy nominowanym i wyrażamy słowa uznania w stosunku do Waszej codziennej pracy. Każda działalność wolontarystyczna jest niesamowita i wymaga charakteru, odwagi, a przede wszystkim ogromnego serca i dobra. Każdy z nominowanych jest inny – ale każdy niezwyczajny i w naszej ocenie ponadprzeciętny – powiedział Marcin Jończyk, szef Harca.

Zgodnie z regulaminem w czwartek (15.11) rusza także plebiscyt internetowy, w którym wybierać można „Wolontariusza Publiczności”. Sylwetki nominowanych zostały zaprezentowane w utworzonym przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC specjalnym WYDARZENIU, na którym można głosować na poszczególnych kandydatów. Link do głosowania znajduje się TUTAJ.

Zwycięzców w obu plebiscytach poznamy podczas wielkiej gali wolontariatu, która odbędzie się 5 grudnia. Patronem medialnym wydarzenia jest Piotrkowski24.pl oraz tygodnik Ziemia Piotrkowska.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!