Piłka ręcznaSport

Zmienne koleje meczu

Mecz nie rozpoczął się dobrze dla Piotrkowianina. Już w 10 minucie Stal Mielec wygrywała 4:1. Na szczęście dla piotrkowian w 20 minucie doszło do remisu 7:7. Dzięki dobrej grze zespołu przyjezdni umocnili się na prowadzeniu po rzutach Nastaja, Tórza i Szopy, doprowadzając do wyniku 14:13 na koniec pierwszej połowy.

Początek drugiej połowy to przewaga Piotrkowianina i dobra gra Szopy i Swata; w 40 minucie było 20:16 dla gości. Niestety końcówka po kilku błędach naszego zespołu zrobiła się nerwowa, a gospodarze zbliżyli się na jednobramkową stratę. W tym dniu szczęście sprzyjało jednak przyjezdnym, którzy wygrali 29:27.

Piotrkowianin: Schodowski – Nastaj 8, Szopa 8, Tórz 4, Iskra 3, Pacześny 2, Surosz 2, Swat 2/2, Kaźmierczak, Mróz, Woynowski, Sobut.

Kolejny mecz nasz drużyna rozegra 24 kwietnia (ostateczny termin do ustalenia) we własnej hali z SPR Wisła Płock.