Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Zmiana operatora systemu elektrycznych hulajnóg

Blinkee.city operator hulajnóg elektrycznych kończy swoją działalność w naszym mieście, ale ekologiczny środek transportu nada będzie dostępny dla piotrkowian. Nowym dostawcą jednośladów będzie firma Quick, która przejmie obsługę urządzeń w mieście. Piotrkowski sezon hulajnóg rozpocznie się w przyszły weekend – informuje magistrat.

Firma Quick oferuję dużą strefę działania oraz rozległy obszar do swobodnego poruszania się po mieście.
– Użytkownicy urządzeń mogą poruszać się po większym obszarze, dojeżdżać dalej i cieszyć się wolnością, jaką dają nasze hulajnogi, bez ograniczeń. Jako polska firma, zależy nam na lokalnej społeczności. Wybierając Quick, wspierasz Polski biznes i przyczyniasz się do rozwoju zielonych i innowacyjnych rozwiązań w naszym pięknym kraju – czytamy Facebook’u, Quick Polska

Nowe hulajnogi na ulicach naszego miasta pojawią się w przyszły weekend. Wystarczy pobrać aplikację QuickApp – Hulajnogi elektryczne, którą znajdziemy na Google Play lub App Store. Aplikacja jest prosta i bardzo intuicyjna w obsłudze. Ponadto nowe hulajnogi wyposażone będą w ładowarki indukcyjne, dzięki którym będzie można naładować swój telefon. Urządzenia będą bardziej stabilne w trakcie jazdy.

Ten sam system hulajnóg elektrycznych działać będzie także w Tomaszowie Mazowieckim.

UWAGA!!
Jak informuje firma Quick osoby posiadające niewykorzystane środki na aplikacji blinkee.city powinny napisać prośbę o ich zwrot na adres: contact.pl@blinkee.city. W przypadku braku kontaktu ze strony firmy należy napisać na adres porady@dlakonsumentów.pl informację o braku kontaktu ze strony blinkee.city i wskazać procedury zwrotu środków.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrkowianin
Piotrkowianin
1 marca, 2024 20:28

Czy nowa firma też będzie tolerować porzucanie hulajnóg na ścieżkach rowerowych i na środku chodnika?
Czy możecie zapytać poprzedniego operatora ile nałożył kar na użytkowników z tego powodu?

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!