SulejówWażne wiadomościWydarzenia

Złamany konar i zalana droga w Przygłowie

Przez większą część dnia w Piotrkowie i regionie padał deszcz. Jednostka OSP w Przygłowa dwukrotnie interweniowała w związku z występowaniem obfitych opadów. – Interweniowaliśmy na krajowej „dwunastce” usuwając konar drzewa oraz na ulicy Topolowej w Przygłowie, gdzie doszło do zalania drogi – informują druhowie na swojej stronie internetowej.

Zalegający konar na DK12 w miejscowości Przygłów zauważył przedstawiciel zarządcy drogi. Uniemożliwiał on przejazd prawym pasem w kierunku Piotrkowa. Aby jak najszybciej usunąć zagrożenie i przywrócić płynny ruch musiała interweniować straż pożarna. Na miejsce został zadysponowany jeden zastęp z jednostki z Przygłowa. Utrudnienia w ruchu trwały blisko 20 minut.

Następne zgłoszenie dotyczyło zalanej ulicy Topolowej. Problem niedokończonej inwestycji z którą mieszkańcy Przygłowa borykają się już od kilku lat. Praktycznie po każdej większej ulewie dochodzi tutaj do zalania jezdni, która uniemożliwia ruch pieszy i utrudnia przejazd samochodem. Dzięki wypompowaniu wody do rowu możliwy jest tutaj „normalny” przejazd.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!