Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Zima w sierpniu na Rynku Trybunalskim! – ZDJĘCIA, FILM

Śnieg w sierpniu? Na planie filmowym wszystko jest możliwe. Rynek Trybunalski znowu odwiedziła ekipa filmowa. W naszym mieście nagrywany jest spot reklamowy, dla dużej międzynarodowej sieci handlowej.

Piotrków wystąpi w świątecznej kampanii reklamowej, międzynarodowej sieci handlowej. Twórcy filmu nie zdradzają kto jest ich klientem, ale zapewniają, że spot w telewizji i internecie pojawi się już w listopadzie.

– Przygotowujemy kampanię dla jednej z sieci handlowych. Wolimy z pracami wystartować już teraz, żeby w tym najgorętszym okresie, kiedy ludzie zaczynają robić zakupy świąteczne, nasza reklama była już w telewizji. Ogólnie mamy kilka dni zdjęciowych – głównie w Warszawie, ale w Piotrkowie jesteśmy przez jeden dzień. A dlaczego Piotrków? To co nas ściągnęło do tego miasta, to malowniczy rynek i niezwykle urokliwa starówka. Dodatkowo zaśnieżony rynek wygląda jak z obrazka – niczym pocztówka świąteczna. Oczywiście bardzo możliwe, że mieszkańcy Piotrkowa rozpoznają miasto w spocie reklamowym, mamy kilka szerokich ujęć na rynek, więc będzie to rozpoznawalne. – opowiada Marta Stawska, kierownik produkcji.

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!