KulturaPiotrków TrybunalskiWydarzenia

Zgłoś wolontariusza roku

Do 9 listopada można zgłaszać wolontariuszy do corocznego plebiscytu „WOLONTARIUSZ ROKU”. W tym roku organizatorzy rozszerzyli i zmodyfikowali możliwość składania wniosków nominacyjnych.

Intencją organizatorów jest to, aby tytuł „WOLONTARIUSZ ROKU” stał się prestiżowym wyróżnieniem honorującym wolontariuszy podejmujących wolontarystyczną aktywność na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego. W tym roku przyznane będą 2 tytuły: „WOLONTARIUSZ ROKU 2018” w kategorii – wolontariat indywidualny, przyznawany przez Kapitułę Plebiscytu, oraz „WOLONTARIUSZ PUBLICZNOŚCI”, przyznawany w drodze głosowania w plebiscycie internetowym ogłoszonym na stronach HARC i PCW i głosowania indywidualnego wśród wszystkich gości uczestniczących w uroczystej Gali Wolontariatu w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim dnia 5.12.2018r.

– Prawo do zgłaszania kandydatur do tytułu „WOLONTARIUSZ ROKU 2018” przysługuje każdej organizacji pozarządowej działającej na rzecz mieszkańców miasta i powiatu piotrkowskiego, każdej instytucji publicznej działającej na terenie powiatu piotrkowskiego na rzecz mieszkańców miasta i powiatu piotrkowskiego – informuje Marcin Jończyk ze stowarzyszenia Harc.

Szczegóły i dokumentację dotyczącą plebiscytu znajdziecie na stronie: www.harc.com.pl. Patronem medialnym wydarzenia jest portal Piotrkowski24.pl oraz tygodnik Ziemia Piotrkowska.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!