KulturaNadchodzące wydarzeniaPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Ostatni dzień by zgłosić kandydata do Złotej Wieży Trybunalskiej

Do dziś (31.05) można zgłaszać kandydatów do Złotej Wieży Trybunalskiej. W tym roku Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego wręczy statuetkę po raz 48.

Złota Wieża Trybunalska to coroczna honorowa nagroda dla jednego mieszkańca Piotrkowa przyznawana – od 1971 roku – za szeroko pojęty dorobek w zakresie twórczości, upowszechniania kultury, działalności społecznej, edukacyjnej i promowania miasta.

O tym, komu przypadnie kolejna statuetka zdecyduje Kapituła Złotej Wieży Trybunalskiej, którą tworzy Zarząd TPPT, przy udziale przedstawiciela piotrkowskiego Muzeum i dotychczasowych laureatów.

Kandydatów wraz z charakterystyką ich działalności i zasług dla miasta, mogą zgłaszać mieszkańcy Piotrkowa, organizacje, stowarzyszenia społeczne i związki twórcze działające w Piotrkowie Trybunalskim.
Zgłoszenia należy kierować do sekretariatu towarzystwa na adres: Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego (ul. Rycerska 6) lub drogą elektroniczną na adres: [email protected] w terminie do 31 maja.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: