Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Zgłoś kandydata do Złotej Wieży Trybunalskiej

Już 46. raz wręczona zostanie Złota Wieża Trybunalska. Organizatorzy plebiscytu czyli Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego na zgłoszenia kandydatów oczekuje do 31 maja.

– To honorowe wyróżnienie odbierze ten spośród mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, który uzyskał uznanie za dokonania w dziedzinie edukacji, działalności kulturalnej, społecznej i promowaniu naszego miasta. Złota Wieża Trybunalska zostanie przyznana przez Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego przy udziale przedstawiciela Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim i dotychczasowych laureatów – tworzących wspólnie Kapitułę Złotej Wieży Trybunalskiej – zaznacza Waldemar Domarańczyk, prezes Towarzystwa.

Zgłoszenia kandydatów wraz z charakterystyką działalności i uwzględnieniem osiągnięć w życiu społecznym i w promowaniu naszego miasta mogą zgłaszać zarówno osoby fizyczne, a więc mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego, jak i osoby prawne, w tym przede wszystkim organizacje, stowarzyszenia społeczne i związki twórcze działające w Piotrkowie Trybunalskim.

Zgłoszenia prosimy kierować do Sekretariatu Towarzystwa w terminie do 31 maja 2021r. na adres:

Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego
97-300 Piotrków Trybunalski
ul. Rycerska 6

Z uwagi na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa, organizatorzy proszą o przesyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną na adres: [email protected] lub wrzucanie ich do skrzynki pocztowej pod adresem Towarzystwa.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Leszek
Leszek
27 kwietnia, 2021 13:45

Leszek Siwy wolontariusz Widzialnej Ręki przejechał rowerem po Piotrkowie prawie 1000km

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!