Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Zderzenie przy Zamku. Rozbity pojazd nauki jazdy – ZDJĘCIA

Dwa samochody osobowe zderzyły się u zbiegu Zamkowej i Jerozolimskiej w Piotrkowie. Do szpitala na badania trafiły dwie osoby – kierowca suva oraz instruktor nauki jazdy.

Kierujący pojazdem nauki jazdy jechał ulicą Jerozolimską od strony Wojska Polskiego w kierunku ronda Sulejowskiego. Z kolei kierujący hyundaiem jechał Zamkową od strony medi@teki. Na skrzyżowaniu nie zatrzymał się i uderzył w citroëna.

– Dostaliśmy zgłoszenie z informacją o kolizji dwóch samochodów przy skrzyżowaniu ulicy Jerozolimskiej i Zamkowej. Informacja była także taka, że poszkodowane są trzy osoby, dlatego do działań zadysponowano trzy zastępy z JRG. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy samochód nauki jazdy który stał na chodniku a wcześniej uderzył w drzewo, a także drugi samochód, który znajdował się na parkingu około 20 metrów dalej. Żadna z osób która była uczestnikiem zdarzenia, na szczęście nie była zakleszczona w pojeździe – mówi w rozmowie z nami mł. Bryg. Tomasz Wojtakowski, dowódca JRG KM PSP w Piotrkowie.   

Jak poinformowała rzeczniczka piotrkowskiej policji, wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

5 3 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!