Piłka ręcznaPiotrków TrybunalskiWydarzenia

Zdecydowane zwycięstwo!

Wczoraj piotrkowski zespół zmierzył się z drużyną z Kalisza i od samego początku zaczął dominować. Już w drugiej minucie było 2:0 dla miejscowych po rzutach Tomasza Mroza. W następnych minutach kaliszanie doprowadzili do remisu, jednakże to wszystko, na co tego wieczora było ich stać. Piotrkowianin powoli zaczął zdobywać przewagę i pierwsza połowa zakończyła się 15:12 dla gospodarzy.

Po przerwie na boisku niewiele się zmieniło. Piotrkowski zespół skutecznie dominował, wygrywając ostatecznie mecz 27:22!

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Procho, Pyrka, Schodowski – Andreou 5, Iskra 3, Kaźmierczak 1, Mastalerz 3, Mróz 6, Nastaj 2, Pacześny 1, Pożarek, Sobut 1, Surosz 1, Swat 4, Urbański, Tórz.