Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Zbliża się finał remontu ulicy Zalesickiej

Rozpoczął się kolejny etap prac na modernizowanej ul. Zalesickiej. W środę (28.10) na drodze wylewano pierwszą warstwę masy bitumicznej. Oznacza to, że remont ulicy zbliża się do końca – informuje piotrkowski magistrat.

Prace na ul. Zalesickiej obejmują blisko kilometrowy odcinek od posesji nr 66 do przepustu przy Śrutowym Dołku i przebiegają zgodnie z harmonogramem. W pierwszej kolejności na modernizowanym fragmencie wykonane zostały instalacje podziemne: wybudowano kanalizację deszczową oraz fragmenty kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami do nieruchomości znajdujących się przy drodze.

Po zakończeniu robót instalacyjnych na teren inwestycji weszli drogowcy, którzy ułożyli krawężniki i podbudowę, na której obecnie wylewane są masy bitumiczna. – Obok nowej jezdni powstanie obustronny chodnik oraz ścieżka rowerowa po stronie nieparzystej – mówi wiceprezydent Adam Karzewnik. – Ruch na ul. Zalesickiej jest bardzo duży dlatego wydłużenie chodnika oraz ścieżki w kierunku Zalesic zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów – podkreśla wiceprezydent.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!