GminyWażne wiadomościWola KrzysztoporskaWydarzenia

Zawodowe lato w Bujnach

Na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach odbyła się druga edycja festynu „Zawodowe Lato w Bujnach”. – Swoją obecnością zaszczycili społeczność szkolną wicewojewoda Marek Mazur, wicestarosta Michał Tokarski a także inni zacni goście, przedstawiciele służb mundurowych oraz kuratorium – mówią organizatorzy.

Dla wszystkich uczestników czekało moc atrakcji. Były przejażdżki na quadach i samochodem terenowym, dla najmłodszych uczestników malowanie buziek, zaplatanie warkoczyków, tatuaże, malowanie na folii, zajęcia na strzelnicy pneumatycznej i wirtualnej, dmuchaniec i oczywiście największa atrakcja – zwierzęta w szkolnej zagrodzie Witosa.

Poza tym pokazy aikido, pyszne sery własnej roboty, miody, słodki poczęstunek, tańce i wiele, wiele innych. Przy tej okazji podsumowano również projekt Razem Po Uśmiechy 2.0, w który zaangażowali się uczniowie szkoły zdobywając Srebrnego Wilka w województwie łódzkim. Festyn nie mógłby się odbyć gdyby nie partnerzy, z którymi szkoła współpracuje od lat.

Szkoła podziękowanie kieruje go: WCR Tomaszów Mazowiecki, 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, 25 Batalionu Logistycznego, Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim, OSP Bujny, Rejonowego WOPR w Piotrkowie Trybunalskim, Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Piotrkowie Trybunalskim, Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim, Klubu Aikido Aikikai. – Serdeczne podziękowania za zaangażowanie należą się również wszystkim rodzicom i oczywiście uczniom, którzy zawsze są gotowi do pomocy przy szkolnych przedsięwzięciach – dodają organizatorzy.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!