koronawirusPiotrków TrybunalskiSportWażne wiadomościWydarzenia

Zawodniczki MKS Piotrcovia w kwarantannie

Do 7 października nasz zespół piłkarek ręcznych będzie przebywał na przymusowej kwarantannie. To efekt pozytywnego testu na koronawirusa u jednej z zawodniczek niedawnego rywala Piotrcovii.

Poniżej oficjalny komunikat PGNiG Superligi Kobiet ⤵️

Superliga Sp. z o.o. informuje, iż u jednej z zawodniczek został stwierdzony przypadek koronawirusa. Dodatni wynik na SARS-CoV-2, wykryto w trakcie przebywania zawodniczki na zgrupowaniu kadry B Reprezentacji Polski. 

Zaraz po wystąpieniu pierwszych objawów u zarażonej zawodniczki, decyzją Komisarza Ligi, zawodniczki oraz trenerzy JKS Jarosław i MKS Piotrcovii Piotrków Trybunalski zostali poddani kwarantannie. Kwarantanną zostali również objęci wszyscy, którzy mieli styczność z zawodniczką.  

Superliga sp. z o.o. oraz kluby pozostają w stałym kontakcie z przedstawicielami Inspektoratów Sanitarnych, a dalsze decyzje, w tym o powrocie do treningów będą podejmowanie po badaniach osób objętych kwarantanną. 

Superliga sp. z o.o. wyraża jednocześnie podziękowanie dla obydwóch klubów za bezzwłoczne wdrożenie przewidzianych w tego typu sprawach procedur. 

W kwarantannie pozostaje 18 zawodniczek oraz 3 osoby ze sztabu zespołu.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!