GminyGorzkowiceWażne wiadomościWydarzenia

Zasłużony dla gminy Gorzkowice

Podczas gorzkowickiego koncertu z okazji Dnia Kobiet, Jan Woźniak otrzymał tytuł „Zasłużony dla Gminy Gorzkowice”. Wójt gminy Alojzy Włodarczyk przybliżył zebranym postać pana Woźniaka i wręczył okolicznościowy dyplom.

Jan Woźniak urodził się w 1943r., w Gorzkowicach od zawsze jest związany z gminą Gorzkowice, w której rozpoczął edukację i swoje życie zawodowe realizował głównie w Szkole  Podstawowej w Gorzkowicach, a od 1974 roku pełnił funkcję dyrektora szkoły podstawowej w Krzemieniewicach. Był radnym gminy Gorzkowice przez 6 kadencji z czego aż 5 kadencji pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Gminy Gorzkowice – wymieniał wójt Alojzy Włodarczyk. – Pan Jan angażował się w działalność organizacji i stowarzyszeń w naszej gminie. Był zaangażowany w działania OSP Gorzkowice, Klub Seniora oraz Gminną Orkiestrę Dętą Gorzkowice. Szerokie spektrum podejmowanych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnej sprawia, że Pan Jan Woźniak zasługuje na to honorowe wyróżnienie – dodał wójt.

W związku z tym, uchwałą Rady Gminy Gorzkowice, w uznaniu zasług dla gminy nadano tytuł ,,Zasłużony dla Gminy Gorzkowice”.

– To dla mnie niezwykłe święto… – podkreślił pan Jan, nie kryjąc wzruszenia.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!