SportWydarzenia

Zapraszamy na Konkurs Wiedzy o Sporcie

„Biało-czerwona duma. 100 lat polskiego sportu” – taki tytuł nosi VIII Piotrkowski Konkurs Wiedzy o Sporcie, który już w najbliższą sobotę (10.11) odbędzie się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.

Konkurs jest jednym z elementów miejskich obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a tematyka pytań będzie nawiązywać do najważniejszych wydarzeń i największych postaci polskiego sportu.
Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych:
– dzieci do 12 lat;
– dorosłych.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Jak co roku organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody. Główną nagrodą w konkursie dla dzieci jest stół do gry w piłkarzyki oraz voucher na profesjonalną sesję zdjęciową. Nagrodą za drugie miejsce jest zestaw z bramkami do gry w piłkę nożną, a za trzecie zestaw do gry w darts.  Z kolei nagrodą główną w konkursie dla dorosłych jest bilet na wybrany mecz piłkarskiej reprezentacji Polski oraz telewizor. Nagrodą za drugie miejsce jest kamera samochodowa, a za trzecie ramka cyfrowa. Nagroda specjalna – voucher na profesjonalną sesję zdjęciową – czeka także na najlepszą kobietę, która wystartuje w konkursie.

Zabawa rozpoczyna się o godz. 10.00. Zapisy będą prowadzone tuż przed rozpoczęciem konkursu.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x