Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Zaplanuj ferie z MOKiem albo Mediateką

Sposobów na spędzenie ferii jest wiele. Jedni wyjeżdżają, inni zostają w mieście i wcale nie oznacza to, że będą się nudzić. Na pewno nie ci, którzy „zimowe wakacje” spędzą z Miejskim Ośrodkiem Kultury lub Mediateką. Obie te instytucje na czas przerwy w nauce przygotowały dla dzieci masę atrakcji.

Mediateka 800-lecia zaprasza wszystkie dzieci na ferie do biblioteki. Książnica przygotowała dla wszystkich chętnych mnóstwo atrakcji. Czekają kreatywne zajęcia, inspirujące opowieści i wiele innych niespodzianek. Ilość miejsc ograniczona.

Piotrkowska książnica zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na „FERIE Z MEDIATEKĄ” – W tym roku dla naszych młodych Czytelników wyczarujemy: liczne gry i zabawy, warsztaty plastyczne, wspólne czytanie, zajęcia edukacyjne i wiele innych – zapraszają pracownicy MBP.

Udział w zajęciach jest płatny (200 zł / 1 tydzień). Będą się one odbywały się od poniedziałku do piątku (29.01-9.02.2024) w godzinach 9:00-12:00. Zapisy od 15 stycznia w Dziale Animacji i Promocji (pokój 0.19). Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Z kolei dwa tygodnie przerwy od nauki można także spędzić z Miejskim Ośrodkiem Kultury.

  • Pierwszy tydzień będzie stał pod znakiem kosmosu. Podczas G-ASTRONOMICZNEGO BALU zabierzemy Was w kosmiczną podróż. W programie m.in.: wycieczka do Planetarium, warsztaty gastronomiczne z Kubą Wolskim, projektowanie kostiumów, tworzenie scenografii, warsztaty taneczne oraz prawdziwy bal prowadzony przez DJ!
  • Drugi tydzień to z kolei zabawa w monochromatycznym stylu. Nie zabraknie wycieczki do kina, warsztatów cukierniczych ze Słodkim Mono, projektowania kostiumów, warsztatów tanecznych i monochromatycznej dyskoteki. Zajęcia będą się odbywać w godzinach 10:00 – 14:00.

Koszt za jeden tydzień to 400 zł. Całe wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku 7-12 lat. Zapisy pod numerem telefonu 44 732 52 37 wew. 106 lub 107. Karta zgłoszenia do pobrania poniżej.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!