KulturaPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Zapakuj prezent w tonacji ECO

Już najwyższy czas żeby pomyśleć o tym jak zapakować prezenty dla najbliższych na święta Bożego Narodzenia. Nic tak nie cieszy jak pięknie i pomysłowo opakowany upominek pod pachnącą świątecznie choinką. Warto pomyśleć o tym, żeby planując podarunki przystroić je tak, aby opakowania mogły być łatwo poddane recyclingowi. W Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim od 18 do 23 grudnia można wziąć udział w bezpłatnej akcji EKO pakowania prezentów.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który spędzamy w gronie rodzinnym i obdarowujemy najbliższych prezentami. Kolorowe, pięknie zapakowane paczki, wyglądają bajkowo pod choinką. Jednak przy okazji zakupów warto zadbać o to, żeby opakowania upominków nadawały się do recyclingu. Nie oznacza to jednak, że trzeba całkowicie rezygnować z pakowania, wystarczy po prostu wybierać jego bardziej ekologiczną wersję.

W dniach 18-23 grudnia godz. 13:00 – 19:00 w Focus Mall w Piotrkowie będzie można za darmo zapakować prezenty w stylu less waste. Wszyscy użytkownicy aplikacji SPOT będą mogli wziąć udział w akcji EKO pakowania w Punkcie Pakowania Prezentów zlokalizowanym na placu głównym obok H&M. Aplikacja SPOT jest dostępna bezpłatnie w systemach Android (w sklepie Google Play) i iOS (w sklepie AppStore). Każdy użytkownik skanując paragon za zakupy w galerii na min. 30 zł, uzyska możliwość odbioru nagrody specjalnej (zapakowanie prezentu) za 0 punktów z katalogu nagród widocznego w aplikacji. Jeden użytkownik będzie mógł odebrać do dwóch nagród specjalnych – czyli może zapakować maksymalnie dwa prezenty. Będzie można zapakować prezenty za zakupy zrobione w Focus Mall w Piotrkowie w danym dniu i dniu poprzednim (z wyłączeniem ostatniego dnia akcji). Przy stoisku będzie obecny zespół pakujący prezenty oraz hostessy, które pomogą w założeniu aplikacji i przejściu przez proces rejestracji.

Pięknie zapakowany prezent pod choinką ucieszy każdego. Pomyślmy jednak jak zrobić to produkując jak najmniej odpadów oraz żeby materiały, które używamy nadawały się do recyclingu. Możemy w kreatywny sposób wykorzystać to co mamy pod ręką lub też skorzystać z inspiracji i pomocy w pakowaniu prezentów w naszej galerii. Specjalna ekipa ze świątecznego Punktu Pakowania Prezentów czeka na wszystkich, którzy odwiedzą Focus Mall w Piotrkowie – mówi Olga Wiernicka, Area Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

Warto również dowiedzieć się więcej o domowych sposobach ekologicznego pakowania prezentów. Wiele inspiracji można znaleźć w internecie, jak choćby na stronie https://www.nanowosmieci.pl/pakowanie-prezentow/.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!