Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Zamknięta łącznica S8 z A1. Kierowcy muszą poruszać się „po staremu”

W środę i czwartek kierowcy poruszający się autostradą A1 w okolicy Piotrkowa napotkają na utrudnienia. W związku z koniecznością naprawy skarp które zostały uszkodzone przez ostatnie deszcze, zamknięta została dzisiaj (26.10.) łącznica na węźle Piotrków Trybunalski-Zachód czyli na skrzyżowaniu dróg A1 i S8. Utrudnienie występują dla tych którzy jadą od strony Łodzi i Gdańska w kierunku Warszawy.

Utrudnienia będą jedynie w ciągu dnia. Nocą ruch będzie odbywał się bez przeszkód.

Niestety było to konieczne, ponieważ prace, które trzeba wykonać, mogą być przeprowadzone jedynie z poziomu jezdni, co wymusiło decyzję o zamknięciu tej łącznicy. Dlatego kierowcy, którzy będą jechali autostradą A1 od północy, czyli z Łodzi i Gdańska, by pojechać w kierunku Warszawy muszą pojechać „po staremu”, czyli dojechać do węzła Piotrków Trybunalski-Południe (tzw. bełchatowski – przyp. red.) tam zawrócić i drogą S8 kontynuować podróż – informuje Maciej Zalewski, z łódzkiego oddziału GDDKiA.

Prace będą prowadzone dziś (26.10.) do godziny 19:00, a także w czwartek od 6:00 do godziny 19:00. W nocy będzie obowiązywała stała organizacja ruchu, czyli od 19:00 do 6:00 łącznica będzie dostępna normalnie.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!