Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Zamknięcie Rzemieślniczej jednak w weekend

Pierwotnie na czwartek (8.11) na modernizowanej ulicy Rzemieślniczej zaplanowano wylewanie ostatniej warstwy asfaltu. Z powodów niezależnych od wykonawcy układanie asfaltu zostało przełożone na weekend. W tym czasie droga będzie całkowicie zamknięta dla ruchu.

Inwestycja przy przebudowie ulic Rzemieślniczej i Asnyka dobiega końca. Do zakończenia prac pozostało ułożenie ostatniej warstwy asfaltu oraz oznakowanie przebudowanej drogi. Prace związane z ułożeniem masy bitumicznej zaplanowano na najbliższy czwartek. Z powodów niezależnych od wykonawcy układanie asfaltu zostało przełożone na weekend. W tym czasie droga będzie całkowicie nieprzejezdna. Niemożliwy będzie także wyjazd i dojazd do posesji.

Przypominamy, że wcześniej na drodze wybudowano obustronny chodnik oraz zjazdy do posesji. Zanim na teren inwestycji weszli drogowcy, w ulicy Rzemieślniczej i Asnyka zmodernizowano kanalizację sanitarną i wodociąg oraz wybudowano kanalizację deszczową. Przy ulicy zamontowano także energooszczędne oświetlenie ledowe – poinformował Urząd Miasta.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
Darek
8 listopada, 2018 11:33

Ładne FOTO – Jarek Krak

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x