Nadchodzące wydarzeniaPiotrków Trybunalski

„Z miłości do wolności wyboru” w Focus Mall

Walentynki to doskonała okazja, żeby uświadomić sobie jak cenne są w życiu bliskie relacje z innymi. Ważne jest to, aby mieć pełną swobodę wyboru sposobu w jaki chcemy to święto obchodzić. W Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim, w najbliższą sobotę 10 lutego, będzie można zdobyć kartę podarunkową, która pozwoli zakupić wybrany samodzielnie podarunek oraz zrobić sobie walentynkowe selfie z ukochaną osobą w specjalnie przygotowanym sercowym klimacie.

Walentynki, czyli święto zakochanych, tradycyjnie obchodzone są 14 lutego. Z tej okazji już w najbliższą sobotę, 10 lutego, w godz. 12:00 – 20:00 na placu głównym galerii, pojawi się specjalne walentynkowe stoisko pod hasłem „Z miłości do wolności wyboru”. Każdy kto zrobi zakupy w centrum i zarejestruje w bezpłatnej aplikacji lojalnościowej SPOT paragon za minimum 50 zł będzie mógł odebrać kartę podarunkową o wartości 20 zł. Może być to doskonały, drobny podarunek walentynkowy, który pozwoli osobie obdarowanej wybrać to co będzie jej najbardziej odpowiadało.

Dla wszystkich chętnych, którzy pojawią się tego dnia w Focus Mall w Piotrkowie będzie też dostępna specjalnie przygotowana walentynkowa ścianka do robienia selfie w sercowym klimacie.

Walentynki to doskonały moment, żeby celebrować ciepłe i bliskie relacje z najbliższymi. Miłość może mieć różne oblicza i może być okazywana na wiele różnych sposobów. Dla nas w Focus Mall w Piotrkowie najważniejsze jest to, aby każdy mógł obchodzić ten dzień po swojemu. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszego centrum i wspólnego świętowania” – mówi Olga Wiernicka, Area Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

Wiele sklepów w Focus Mall przygotowało specjalne walentynkowe oferty i propozycje podarunków. Warto też pomyśleć o wspólnym spędzeniu czasu przy kawie i ciastku lub wybrać się razem do kina.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!