Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Wypucowali Rynek Trybunalski

Dziś od rana myto płytę Rynku w Piotrkowie Trybunalskim. Do tej czynności użyto specjalistycznej maszyny, którą miasto zakupiło w 2015 roku za kwotę ponad 300 tysięcy złotych.

Maszyna, będąca własnością miasta, jest obsługiwana przez pracowników Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta (ZDiUM). Częstotliwość mycia będzie dostosowywana do bieżących potrzeb, aby rynek zawsze prezentował się jak najlepiej.

– Będziemy dbać o to, aby rynek zawsze prezentował się jak najlepiej. Regularne mycie i sprzątanie w takich miejscach powinno być standardem – mówi prezydent Piotrkowa, Juliusz Wiernicki.

Maszynę kupiono w 2015 roku za kwotę ponad 300 tysięcy złotych. Inwestycja ta miała na celu nie tylko poprawienie efektywności prac porządkowych, ale również utrzymanie płyt w dobrym stanie. Podczas dzisiejszego sprzątania Rynku Trybunalskiego pracownicy przeprowadzili zabiegi pielęgnacyjne drzew rosnących w donicach oraz zadbali o pozostałą roślinność.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
BOLKO
BOLKO
10 lipca, 2024 16:01

Tak się wzruszyłem, że nie mogę dojść do siebie … a co ta maszyna za te kosmiczne pieniądze robiła przez ostatnie 9 lat ? Bo pierwszy raz to ustrojstwo widzę ?

Piotrkowianin
Piotrkowianin
10 lipca, 2024 20:27

Ile razy w ciągu 9 (słownie: DZIEWIĘCIU) lat ta maszyna pracowała na piotrkowskich ulicach, bo nie kojarzę żadnej wzmianki o takowym wydarzeniu?

Polecamy

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!