GminyPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Wypadek śmiertelny na skrzyżowaniu Mazowieckiej i Moryca

Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a jedną w ciężkim stanie przewieziono do szpitala. Do wypadku doszło w czwartek (04.07) około 5:20 na DK91 na skrzyżowaniu ulic Mazowieckiej i Moryca.

Kierujący Fiatem Panda jechał ulicą Mazowiecką od strony Zalesic i próbował przejechać na drugą stronę DK91 na ulicę Moryca. W tym momencie zderzył się z kierującym BMW jadącym od strony Piotrkowa w kierunku Rozprzy.

– W wyniku poniesionych obrażeń, śmierć na miejscu poniosła 50-letnia pasażerka Fiata. Kierujący Pandą doznał poważnych obrażeń i trafił do szpitala. Kierowca BMW nie ma poważniejszych obrażeń i nie wymagał hospitalizacji. Droga w tym miejscu jest zablokowana – informuje asp. szt. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.


5 5 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
marysia
marysia
4 lipca, 2024 09:24

Kiedy ci ludzie zaczną przestrzegać znaków drogowych???? Przecież wyjeżdżając z ulicy Mazowieckiej MUSI ustąpić pierwszeństwa przejazdu pojazdom jadącym ul. Krakowskie Przedmieście. Należałoby tych wszystkich ludzi z Zalesic i okolic ponownie przeszkolić bo ilość wypadków na tym skrzyżowaniu jest porażająca.

Joanna
Joanna
Reply to  marysia
4 lipca, 2024 10:55

Tam musi być poprawiony na ulicy pas drogowy linia stopu. Bardzo duża ilość wypadków śmiertelnych. Nie mieszkam tam ale miałam okazję 3 razy jechać tą drogą. trzeba bardzo uważać bo to skrzyżowanie jest na prawdę nie widoczne

Andrzej Sztajnert
Andrzej Sztajnert
Reply to  marysia
4 lipca, 2024 10:56

To dla tego że BMW jechało tak wolno 😂

KMKM
KMKM
Reply to  Andrzej Sztajnert
4 lipca, 2024 14:33

Co za po…any komentarz…nawet jakby jechało za szybko, co się mogło zdarzyć. Przepisy ruchu drogowego jasno mowia w takim przypadku i na jakiej drodze KTO ma pierszenstwo. A wyjeżdżanie pod nadjeżdżający samochód no sorry ale czy to bmw audi polonez itp nie ma znaczenia….

Dakas
Dakas
4 lipca, 2024 11:30

Tam musi być rondo , bo prędkości rozwijane przekraczają grubo setkę !!

Sylwia
Sylwia
4 lipca, 2024 16:50

Stan ulicy Mazowieckiej przed skrzyżowaniem jest fatalny, nikt z tym nic nie robi, może wypadek śmiertelny dopiero zwróci uwagę nowych włodarzy, że trzeba interweniować natychmiast i poprawic infrastrukture calego skrzyzowania!!!

Anon
Anon
4 lipca, 2024 18:33

Tylko rondo ograniczy ilość śmiertelnych wypadków. Kosztowna inwestycja ale nic innego nie ograniczy ilości wypadków w tym miejscu. Tymczasowo pomogłaby taka sama belka jak od strony Morycy bo zmusi kierowcę do refleksji.

Polecamy

Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!