GminyRęcznoWażne wiadomościWydarzenia

Wspaniały jubileusz! 200 lat pani Bronisławo!

Jubileusz 100-lecia urodzin obchodziła w poniedziałek Bronisława Stojecka z miejscowości Bąkowa Góra w gminie Ręczno. – To wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. – zauważa Piotr Łysoń, wójt gminy.

100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niesamowitego daru doświadczyła pani Bronisława Stojecka z miejscowości Bąkowa Góra, która 7 marca obchodziła swoje urodziny. Z tej też okazji dostojną jubilatkę odwiedził wójt Gminy Ręczno Piotr Łysoń, który w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy złożył najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył list gratulacyjny, kwiaty, kosz ze słodkościami. Życzenia pani Bronisławie złożyli, również sekretarz gminy Marcin Kusa, a także przedstawiciele KRUS-u. Oczywiście nie zabrakło toastu za zdrowie jubilatki, podczas którego odśpiewano ,,200 lat”.

– Pani Bronisława, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą i doskonałą pamięcią. Wychowała dwoje dzieci syna i córkę, ma trójkę wnuków i czworo prawnuków. Obecnie mieszka w domu rodzinnym z córką Jadwigą. – wymienia wójt Piotr Łysoń.

Podczas uroczystości zgromadziła się liczna rodzina pani Bronisławy, która z wielkim wzruszeniem przeżywała ten dzień. Recepty na długowieczność jubilatka nie podaje, ale w domu w którym mieszka daje się odczuć przyjazną atmosferę, miłość, wzajemny szacunek i bardzo dobrą opiekę. – To zapewne stąd bierze się radość życia pani Bronisławy oraz życzliwość dla ludzi. – dodał sekretarz Marcin Kusa.

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!