Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Wrak osobówki zalega na Kobyłeckiego w Piotrkowie – ZDJĘCIA

Na ulicy Kobyłeckiego w Piotrkowie zalega osobowy nissan, który utrudnia przejazd kierowcom. Pojazd wcześniej stał na parkingu Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Wrak zalega na ulicy Kobyłeckiego, nieopodal tak zwanego „Kwadratu”, utrudniając przejazd kierowcom. Także mieszkańcy okolicznych bloków nie są zadowoleni z takiego sąsiedztwa. – Tym powinna się zająć Straż Miejska albo policja. To auto stoi na cegłach, nie ma szyby, to jakiś wrak – mówi jeden z przechodniów. – pojazd ewidentnie utrudnia w poruszaniu się, zwłaszcza dla tych którzy jadą od „Kwadratu” do Sikorskiego. Mam nadzieję, że szybko ktoś go usunie – mówi jeden z kierowców.

– Wcześniej ten pojazd stał na naszym parkingu, ktoś go jednak przepchnął na ulicę – mówi Michał Bortkiewicz, prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, i dodaje: – wystosowaliśmy pismo do odpowiednich służb i okazuje się, że pojazd nie brał udziału w przestępstwie, nie jest poszukiwany, ma aktualne badania techniczne i obowiązkowe ubezpieczenie OC – dodaje prezes PSM.

Piotrkowska Straż Miejska zapewnia, że prowadzi postępowanie w celu usunięcia pojazdu. – Właściciel jednak nie odbiera korespondencji, co nieco utrudnia to postępowanie. Pojazd także nie stoi w pasie drogi publicznej, co także utrudnia działanie. Niebawem jednak się to prawdopodobnie zmieni i usuniemy ten samochód – mówi w rozmowie z nami Jacek Hofman, Komendant SM.

5 3 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bert
Bert
2 grudnia, 2022 13:25

Są tablice . Nie można ustalić właściciela ?

Piotrkowianin
Piotrkowianin
Reply to  Bert
4 grudnia, 2022 11:52

Za trudne dla „staszników śmiesznych”. Oni nawet nie potrafią ukarać kierowców parkujących w niedozwolonych miejscach na ul. POW czy pl. Kościuszki w zasięgu kamer monitoringu, więc czego od nich wymagać?

Polecamy

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!