Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Wpadł z dragami

Policjanci na terenie Piotrkowa zatrzymali mężczyznę, którego rozpoznali jako osobę poszukiwaną. W trakcie próby ucieczki chował coś w ubraniach. Okazało się, że to narkotyki. Ich posiadanie zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

11 sierpnia 2021 roku parę minut przed godziną 20.00 policjanci piotrkowskiej patrolówki zauważyli przy jednej z głównych ulic miasta mężczyznę, którego rozpoznali jako osobę poszukiwaną do czynności procesowych prokuratury. – Ukrywający się przed organami ścigania mężczyzna, na widok mundurowych zaczął uciekać, chowając coś w ubraniach. Policjanci po krótkim pościgu pieszym zatrzymali 25-latka. Zabezpieczyli też 2 gramy zabronionej substancji znalezionej w ubraniu zatrzymanego mężczyzny. Badanie testerem narkotykowym wskazało, że jest to metamfetamina. Sprawdzenia w policyjnych bazach potwierdziły przypuszczenia policjantów. 25-latek był poszukiwany. – informuje Dagmara Mościńska z KMP w Piotrkowie.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, usłyszy zarzuty posiadania narkotyków. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!