Ważne wiadomościWolbórzWydarzenia

Wolbórz: Świętowali Dzień Kobiet!

Dwie mamy otrzymały kwiaty i czeki na 1000 zł ufundowane przez Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa. Wszystkie Panie dostały w prezencie kwiaty i piękny koncert Jacka Borkowskiego.

Wszystkie Panie, które odwiedziły 8 marca 2020 r. Wolborskie Centrum Kultury powitane zostały tulipanami, wręczanymi przez Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa, Zbigniewa Klewina przewodniczącego Rady Miejskiej Wolborza oraz Michała Szymańskiego wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Piotrkowskiego. 

Gdy już kobiety wypełniły salę WCK na scenę poproszono dwie mamy, które w tym roku jako pierwsze urodziły nowych mieszkańców naszej gminy. Przypomnijmy 1 stycznia 2020 r. na świat przyszła Zofia córka pani Aleksandry Czyżowicz oraz Kacper syn pani Moniki Sypułek. Obie Panie wraz z mężami odebrały na scenie od Burmistrza i Przewodniczącego Rady kwiaty i czeki okolicznościowe w wysokości 1000 zł. każdy. 

To nie koniec prezentów, tradycyjnie już Koła Gospodyń Wiejskich Gminy Wolbórz przygotowały tzw. poduchę dla malucha. W tym roku poduchy były dwie a wręczyły je pierwszym mamom Danuta Gwóźdź, radna miejska i sołtys Psar Starych oraz przewodnicząca KGW w Psarach Starych Krystyna Zbiciak. 

Prezentem dla wszystkich Pań obecnych na sali Wolborskiego Centrum Kultury był recital Jacka Borkowskiego, aktora i piosenkarza. W recitalu usłyszeliśmy najpiękniejsze i najbardziej znane piosenki Franka Sinarty oraz Antoniego Żabczyńskiego.

0 0 vote
Article Rating

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawdź także
Close
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close