Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Wojowniczy festyn dla Dzielnej Wojowniczki

Złota polska jesień, w połączeniu z niezwykle aktywnym popołudniem – to było z góry skazane na sukces. Były pokazy aikido i karate, lekcja pierwszej pomocy, wóz strażacki, do którego można było wsiąść, a nawet pobawić się sikawką, zajęcia samoobrony, kiełbaski z grilla, malowanie twarzy, ale przede wszystkim spotkanie z Marysią Krak – siedmioletnią piotrkowianką, która choruje na dziecięce porażenie mózgowe.

– Festyn zorganizowaliśmy wspólnie z rodziną Marysi, która założyła stowarzyszenie Niepełnosprawni – Aktywni Razem. Chcemy jej pomagać, bo to wspaniała dziewczynka. Wierzę, że stanie kiedyś z nami na macie – mówił Michał Wąs ze szkoły Aikido Aikikai. – Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego, że przyszło tu dziś tak dużo ludzi. Dziękujemy za wszystkie datki. Zebrane pieniądze zasilą konto naszej córki przeznaczone na jej rehabilitację – powiedział Dariusz Krak, tata Marysi.

Na fecebookowym profilu Marysi aktualizowane są informacje na temat rehabilitacji dziewczynki. Patronem medialnym wydarzenia był Piotrkowski24.pl.

AKTUALIZACJA:

Podczas festynu do puszek trafiło 1771,58 zł.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!