Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Wiesława Łuczak odchodzi na emeryturę. Zmiana na stanowisku Skarbnika Miasta

Skarbnik Piotrkowa Trybunalskiego po ponad 17 latach pracy na rzecz naszego miasta przechodzi na emeryturę. Podczas XXIV Sesji Rady Miasta pożegnano Wiesławę Łuczak, a radni powołali nową skarbnik.

– Pragnę serdeczne podziękować za zaangażowanie, współpracę i wysiłek. Oprócz pełnego profesjonalizmu pani skarbnik zawsze wykazywała się wyjątkową troską o nasze miasto – dziękował prezydent Krzysztof Chojniak składając równocześnie najlepsze życzenia na lata zasłużonego odpoczynku. Podczas sesji za lata wspólnej pracy z wyraźnym wzruszeniem dziękowała Wiesława Łuczak.- Swoją pracę zawsze traktowałam jako misję. Dziękuję za wsparcie, wyrozumiałość i życzliwość. Życzę wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz podejmowania samych dobrych decyzji dotyczących miasta.

Radni powołali także nową Skarbnik Miasta. Od 29 lipca za finanse Piotrkowa Trybunalskiego odpowiadać będzie Izabela Wroniszewska, która do tej pory w Urzędzie Miasta pełniła funkcję Audytora Wewnętrznego.
– Nowa Skarbnik Miasta ma bogate doświadczenie w sektorze finansów publicznych, i nie tylko, ponieważ jako księgowa pracowała także w sektorze prywatnym. Posiada wykształcenie zarówno ekonomiczne, jak i prawnicze oraz szereg kursów i certyfikatów. Jako pracownik magistratu wykazała się wieloma cechami, które są niezbędne w pracy skarbnika: konsekwencją, dokładnością oraz starannością. Równocześnie jako mieszkanka naszego miasta posiada szeroką wiedzę na temat Piotrkowa, co jest niezbędne w tej pracy – charakteryzował prezydent Chojniak, podkreślając, że kompetencje oraz doświadczenia dotychczasowej współpracy dają przekonanie, że Izabela Wroniszewska będzie dobrym skarbnikiem miasta.

0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close