SportWydarzenia

Wielka gala TIK-TOKerów MMA już w styczniu!

Nie od dziś wiadomo, że gale mieszanych sztuk walki, w których w oktagonie naprzeciwko siebie zobaczyć można umięśnionych (choć niekoniecznie) zawodników, wzbudzają ogromne zainteresowanie. Jeśli na ringu spotkają się celebryci, to takie zawody cieszą się jeszcze większym powodzeniem. Wielką galę gwiazd TIK-TOK, organizuje piotrkowianin – Tomasz Zajączkowski. Zawodnicy rękawice skrzyżują już niebawem, bo 5 stycznia.

Tik Tok to globalna społeczność wideo. Ułatwia ona oglądanie krótkich filmików. Można też tworzyć własne filmy, nagrywając te zabawne, kontrowersyjne, piękne i niezapomniane chwile, aby podzielić się nimi ze światem. Sama aplikacja liczy ponad 500 mln ludzi na całym świecie. Piotrkowianin, Tomasz Zajączkowski z klubu fitness „Calypso”, jest organizatorem pierwszej GALI, w której udział biorą wyłącznie użytkownicy tej aplikacji, czyli tiktokerzy. Organizacja zawodów ma na celu rozszerzenie zasięgu sportu oraz sportowej rywalizacji a wszystkie walki mają być utrzymane na wysokim poziomie pomimo, iż walczyć będą amatorzy.

– Gala zaplanowana jest na 5 stycznia. W sumie zaplanowaliśmy 6 walk – 3 żeńskie i 3 męskie. Będzie można je oglądać w internecie. Już teraz można wykupić dostęp do walk. Cena jest bardzo przystępna i znacznie niższa niż dostęp do podobnych wydarzeń – mówi w rozmowie z nami Tomasz Zajączkowski. – Walki będą odbywać się w Warszawie, i nie przewidujemy sprzedaży wejściówek, dlatego zapraszamy wszystkich do oglądania naszej gali w sieci – dodaje.

Skąd pomysł na zorganizowanie gali ? Okazuje się że odpowiedź jest banalnie prosta. – Sam jestem użytkownikiem aplikacji TIK TOK. Co jakiś czas organizujemy „bitwy tiktokerów”, podczas jednej z nich zrodził się pomysł, by nasze kłótnie z internetu przenieść na matę i tak powstała nasza gala. Pierwsza, odbędzie się w Warszawie, ale niewykluczone, że kolejne na przykład w Piotrkowie Trybunalskim, lub okolicach – mówi Tomasz Zajączkowski.

Wiadomo kto stanie na ringu – to 12 tiktokerowców. Pierwszą walkę stoczą z sobą Czerwony Szofer i Król Łukaszek. Z kolei walka wieczoru to już MMA w żeńskim wydaniu – Paulina Paola vs. XJWASIXX.

Dostęp do walki można zakupić TUTAJ.

https://www.instagram.com/p/B3pRh8Yn-Og/

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x