Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Wiatr zerwał znaki na A1. Kiedy pojawią się nowe?

Kilka tygodni temu nawałnica, która przechodziła przez powiat piotrkowski, uszkodziła dwie tablice informacyjne na autostradzie A1 w Piotrkowie, tuż przez zjazdem do naszego miasta od strony Bełchatowa. Do tej pory drogowcy nie pofatygowali się, by znaki naprawić…

– Widziałam jak wiatr zrywa tę tablicę, upadła tuż przed moim samochodem. Byłam przerażona i nie wiedziałam co zrobić. Miałam do wyboru albo najechać na leżącą na ulicy blaszaną część, albo ją ominąć. Wybrałam tę drugą możliwość i mało nie spowodowałam wypadku, ale udało się wyminąć leżący na jezdni znak – mówi pani Marta, kierowca osobowego Mercedesa.

Okazuje się, że brak tablicy wzbudził zainteresowanie także innego naszego Czytelnika. Pan Michał na skrzynkę [email protected] wysyła zdjęcie i pyta: „Czy nie wydaje się wam, że czegoś brakuje w tym znaku?”. Brakuje oczywiście części tablicy. Pytamy więc Macieja Zalewskiego z łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, kiedy tablica zostanie naprawiona. W odpowiedzi czytamy: „Sprawa jest nam znana, uszkodzone elementy tablic dotarły już do nas od producenta (dość długi czas wykonania wynikał z dużej liczby zamówień) i niezwłocznie po świętach będą one montowane (w dużym przedświątecznym ruchu nie chcieliśmy wprowadzać utrudnień)”.

Zatem sprawdzimy po świętach, czy uszkodzone tablice zostaną naprawione.

 

Tagi

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Komentarzy artkułu
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Robi furorę!
Gorący komentarz!
0 Osób komentujących
Rysiek z Klanu Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj dyskusję  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rysiek z Klanu
Gość
Rysiek z Klanu

Partacze z gddkia..

Back to top button
Close
Close