GminyWażne wiadomościWydarzenia

Weź udział w Międzynarodowym Forum Gospodarczym

Międzynarodowe Forum Gospodarcze – edycja 2 to wydarzenie organizowane przez powiat piotrkowski skierowane do sektora MŚP, organizacji, przedsiębiorców z kraju i z zagranicy, przedstawicieli świata nauki i biznesu oraz władz samorządowych. O pierwszym wydarzeniu pisaliśmy TUTAJ.

Wydarzenie ma charakter forum wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą oraz nawiązania kontaktów biznesowych. W ramach Forum przygotowano panele dyskusyjne, warsztaty biznesowe, spotkania B2B, prezentacje, które analizują istotne aspekty prowadzenia biznesu w Polsce i za granicą.

Pierwsza edycja Międzynarodowego Forum Gospodarczego, która miała miejsce w zeszłym roku spotkała się z dużym zainteresowaniem. Podczas wydarzenia przedsiębiorcy otrzymali praktyczną wiedzę i nawiązali relacje biznesowe.

W tegorocznej edycji zostaną poruszone tematy związane przede wszystkim ze współpracą i handlem międzynarodowym.

Rekrutacja na wydarzenie znajduje się pod linkiem: Formularz zgłoszeniowy. Dodatkowo pobierz: Program forum oraz Klauzula informacyjna.

O zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacji o wydarzeniu udziela Wydział Rozwoju, Projektów i Funduszy Zewnętrznych, pod numerem telefonu: (44) 732 88 95 oraz pod adresem e-mail: forum@powiat-piotrkowski.pl.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!