Warsztaty fotograficzne z “Kreatywnymi”

Views: 184

“Fotografia w podróży” to warsztaty organizowane przez stowarzyszenie “Kreatywni”. – Wreszcie kupiłeś swoją pierwszą lustrzankę lub odgrzebałeś stary aparat z czeluści szuflady ? Postanowiłaś, że w tym roku przywieziesz najpiękniejsze zdjęcia z wakacji ? Zapewne teraz spędzasz dzień za dniem przeglądając fora, filmiki na YT by opanować sprzęt i dowiedzieć się jak robić zdjęcia w podróży.  Dlatego z ogromną dumą i przyjemnością zapraszamy  na 3 dniowe warsztaty “Fotografii w podróży” – zachęca Marcin Pieprzowski, szef Kreatywnych.

Jest to program skierowany do osób, które zaczynają swoja przygodę z fotografią lub mają już doświadczenie ale chciałyby wkroczyć w świat opowiadania obrazem o podróżach.

Program obejmuje trzy dni (36h) wykładów teoretycznych i zajęć praktycznych. Jeśli chcesz czerpać z warsztatów w pełni powinieneś posiadać lustrzankę lub aparat bezlusterkowy z trybem manualnym.
Jeśli nie masz takiego zabierz swój telefon (nie zapomnij o bateryjkach) albo „małpkę”. W końcu to człowiek robi zdjęcia nie aparat, a najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Komentarzy: 0

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *