koronawirusPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

W szpitalu na Rakowskiej było 13 pacjentów z koronawirusem

W ostatnich dniach do Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Kopernika trafia coraz więcej pacjentów, u których po diagnostyce rozpoznawany zostaje COVID-19. W ostatnim czasie takich pacjentów było 13. Aktualnie na terenie szpitala nie ma osób u których zdiagnozowano koronaworusa.

Pacjenci po uzyskaniu dodatniego wyniku testu na obecność koronawirusa, możliwie w najszybszym czasie (po ustaleniu miejsca) przekazywani są do innych szpitali z oddziałem zakaźnym lub w razie wskazań – do szpitali wielospecjalistycznych, zgodnie z jesienną strategią walki z pandemią, opracowaną przez Ministerstwo Zdrowia.

W SSW w Piotrkowie codziennie wykrywanych jest kilku (około 4-5) pacjentów z dodatnim wynikiem testu w kierunku COVID-19, którzy zgłosili się do Szpitala.

Przypomnijmy, w związku z dodatnim wynikiem testu na obecność koronawirusa wśród personelu Szpitala, na chwilę obecną wstrzymane są przyjęcia Pacjentów na Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej oraz Oddział Wewnętrzny. Trwa weryfikacja zakażonych oraz osób „z kontaktu”.

4.8 4 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!