Piotrków TrybunalskiWydarzenia

W Sejmie o S12 – ZOBACZ FILM

Trwa posiedzenie Parlamentarnego Zespołu do spraw Budowy S12. Oprócz posłów naszego okręgu, uczestniczą w nim między innymi samorządowcy – starosta Piotr Wojtysiak, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Michał Szymański, burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski czy Paweł Mamrot wójt gminy Aleksandrów.

– Z informacji przedstawionej przez Ministerstwo Infrastruktury wynika, iż odcinek od Piotrkowa Trybunalskiego, go granic województwa łódzkiego, czeka wciąż na rozpatrzenie odwołania od decyzji środowiskowej. Ma to nastąpić prawdopodobnie na koniec lutego tego roku. Dopiero po wydaniu decyzji środowiskowej rozpoczną się prace nad dokumentacją techniczną i innymi decyzjami administracyjnymi. Zgodnie z obecnym harmonogramem prac, realizacja robót budowlanych na tym odcinku może ruszyć najwcześniej w latach 2024-2026, oczywiście pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych – powiedział starosta Piotr Wojtysiak.

Na jakim etapie są prace od Piotrkowa Trybunalskiego do granic województwa? mówi o tym Agnieszka Krupa z Ministerstwa Infrastruktury z dep. Dróg Publicznych.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!