Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

W Piotrkowie znowu zagrają dwa sztaby WOŚP

Podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Piotrkowie zagrają dwa sztaby. Pokierują nimi – podobnie jak w zeszłym finale – Dariusz Cecotka (sztab 3657) oraz Małgorzata Pingot (sztab 4615).

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Wczoraj (24.10) Fundacja ogłosiła cel 32. Finału WOŚP: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Zbiórka będzie odbywać się pod hasłem „Tu wszystko gra OK!”.

Jako pierwszy w tym roku sztab zarejestrował Dariusz Cecotka. – Mamy rekordową ilość puszek. 120 puszek stacjonarnych i 880 miejsc przyznanych dla wolontariuszy. Wnioskowaliśmy o 1150, bo tyle jest zgłoszeń ale wierzymy, że jeszcze kilkadziesiąt dostaniemy. Jeśli nie, to i tak jest rekordowa ilość bo 1000, a rok temu było 999. – napisali w mediach społecznościowych sztabowcy.

Swój sztab zarejestrowała także Małgorzata Pingot. – Na tę chwilę nie wiemy jeszcze ile puszek stacjonarnych oraz jaka będzie liczba wolontariuszy będzie przypisana do naszego sztabu – powiedziała M.Pingot.

Przypomnijmy, że podczas 31. finału WOŚP w Piotrkowie i powiecie zebrano niemal pół miliona złotych.

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!