SulejówWażne wiadomościWydarzenia

W nocy naprawią DK12 w Sulejowie

W Sulejowie na dwukilometrowym odcinku DK12 (od km 412 do km 414) rozpoczyna się planowana naprawa nawierzchni (tzw. naprawy cząstkowe). Ze względu na fakt, że odcinek ten należy do najbardziej obciążonych ruchem w województwie, prace będą prowadzone w nocy.

– Prace będą wykonywane w nocy z środy na czwartek (z 27 na 28.04) oraz z czwartku na piątek (z 28 na 29.04). Planowane rozpoczęcie ok. godz. 19:00 a zakończenie ok. 4:00. W trakcie prac, w miejscach, gdzie będą one aktualnie trwały, wprowadzony zostanie ruch wahadłowy kierowany ręcznie. Będzie obowiązywał także zakaz wyprzedzania. Ponieważ całość robót będzie prowadzonych w obszarze zabudowanym, nie będziemy wprowadzali dodatkowego ograniczenia prędkości. – informuje Maciej Zalewski z GDDKiA w Łodzi.

– Ze względu na nocną porę prowadzonych robót, co jest dodatkowym wyzwaniem zarówno dla wykonawcy prac, jak i kierowców, szczególnie apelujemy o zachowanie najdalej idącej ostrożności i bezwzględnego stosowania się do poleceń osób kierujących ruchem. – dodaje Zalewski.

W związku ze zbliżającym się długim weekendem majowym prace związane z naprawą nawierzchni na DK 12 zostaną wznowione w połowie przyszłego tygodnia, o czym poinformujemy w osobnym komunikacie.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!