Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

W czwartek spotkanie z Arturem Andrusem

Mediateka 800-lecia zaprasza w najbliższy czwartek (16.05) na wyjątkowe spotkanie autorskie z Arturem Andrusem – dziennikarzem, poetą, satyrykiem, autorem tekstów piosenek, piosenkarzem, artystą kabaretowym i konferansjerem. Początek o godz. 17.30.

Mediateka 800-lecia zaprasza w najbliższy czwartek (16.05) na wyjątkowe spotkanie autorskie z Arturem Andrusem – dziennikarzem, poetą, satyrykiem, autorem tekstów piosenek, piosenkarzem, artystą kabaretowym i konferansjerem. Artysta w 2010 r. otrzymał tytuł Mistrza Mowy Polskiej. Ma na koncie kilka książek, m.in.: „Antylopa z Podbeskidzia”, „A koń w galopie nie śpiewa” (współautor), „Koneserzy kolejnego dnia. Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz według Artura Andrusa”, „Boks na Ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak”, „Każdy szczyt ma swój Czubaszek. Maria Czubaszek w rozmowie z Arturem Andrusem”.

Liczba miejsc jest ograniczona, a wstęp możliwy będzie za okazaniem bezpłatnej wejściówki (do odebrania w Mediatece 800-lecia i Filii nr 1 ul. Belzacka 66.) Spotkanie jest zorganizowane w ramach projektu pn. „Powiedz to…” z programu dotacyjnego „Ojczysty – dodaj do ulubionych. Edycja 2024”.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!