Piotrków TrybunalskiSport

Vika wróciła do Piotrkowa! – FILM

Na jej powrót czekaliśmy długo, a mogliśmy jeszcze dłużej. Na szczęście jednak udało się skrócić pewne formalności i Vitoria Macedo mogła wrócić do Piotrkowa. Pokazała się zresztą już podczas wtorkowego spotkania męskiej PGNiG Superligi pomiędzy Piotrkowianinem i Sandrą Spa Pogonią Szczecin. Wykonała pierwsze podanie i…można powiedzieć, że przyniosła szczęście. Piotrkowianin wygrał bowiem 29:27.

Dopiero po trzech miesiącach od momentu wyjazdu można było się starać o skrócenie sześciomiesięcznego zakazu pobytu w strefie Schengen. Skrócona karencja dobiegła końca w ostatnich dniach stycznia 2020 roku i w tym momencie można było przystąpić do dalszych procedur. Dzięki pomocy Komendanta Straży Granicznej w Łodzi zakaz został cofnięty na początku lutego i wtedy dopiero został wprowadzony do systemu przez Urząd ds. Cudzoziemców. Tutaj przydało się szybkie działanie Konsula RP w Brazylii, który osobiście dopilnował wszelkich procedur.

W piątek (21 lutego) Vika otrzymała wizę, dwa dni później siedziała już w samolocie, a we wtorek była w Piotrkowie. Nie wiadomo jeszcze czy zagra w najbliższym spotkaniu w Koszalinie. Jej formę musi bowiem ocenić trener Krzysztof Przybylski na najbliższych treningach.

A tak swoją koleżankę przywitały zawodniczki Piotrcovii:

Mała niespodzianka dla Vitória od dziewczyn 🎉🎊🎈😍Chyba tęskniły 😁PGNiG Superliga Kobiet Handball Polska handballnews.pl WP SportoweFakty FABER StepOne Fitness Piotrków Grupa Producentów Rozsad Krasoń Mks Piotrcovia Profil Kibica TVP Sport TVP3 Łódź Piotrkowski24.pl

Opublikowany przez MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski Wtorek, 25 lutego 2020
0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!